پشتیبانی‌ پزشکی‌

خدمات

پشتیبانی‌ پزشکی ‌وظیفهٔ اصلی ‌ماست. طی بیست و نه سال گذشته با تکیه بر تجربهٔ گستردهٔ داخلی ‌و کاردانی خود، خواسته های همکاران خود در سطح بین‌المللی را بر آورده کرده و فراتر از آن قدم نهادیم.

طی ۲۹ سال گذشته با شرکتهای بسیاری با ساختار، تاریخچه، خواسته‌ها و تواناییهای متفاوت مشارکت کردیم که با وجود تمامی این تفاوتها بر آورد نشدن حتا یکی‌ از خواستهای مشتریانمان به طور کامل برای ما غیر قابل قبول تلقی‌ میشود.به همین جهت به منظور رسیدن به سرویس دهی‌ بی‌ نقص روز و شب تلاش کرده و در جهت گسترش محصولات خود به ارائه راهکارهای خاص پرداختیم

جلب رضایت مشتریان بیش از حد انتظارات آنها در سایهٔ خدمات رسانی با کیفیت و انعطاف پذیری و تنوع در ارائه راهکارها وظیفه و اشتیاق کاری ماست.
 

 انگیزهٔ اصلی‌ ما

ترکیه به عنوان کشوری با سالانه ۳۰ میلیون گردشگر از تمامی دنیا هفتمین مرکز گردشگری دنیاست. برآورده نمودن بدون کم و کاست تمامی‌نیازهای پزشکی‌ این گردشگران برای صنعت بیمه در دنیا کاری بسیار پر مشقت و مهم می‌باشد. در جهت رفع این مشکل همکاری قابل اعتماد، با تجربه و آشنا به محیط مورد نیاز می‌باشد.

marmassistance در این شرایط به فعالیت می‌پردازد و با ارائه خدمات پشتیبانی‌ پزشکی با کیفیت، مبتکرانه و با سرعت، امنیت و رفاه مؤسسات بیمه‌و همچنین اشخاص بیمه‌شده را فراهم میاورد.

چه چیزی باعث میشود که بهترین باشیم

مرکز جوابگویی ۲۴ ساعته 

مرکز پاسخگویی ما با همکاری ۱۲۰ کارمند با تجربه و توانایی ارائه خدمات به ۱۴ زبان مختلف مجهز به آخرین تکنولوژی روز، مانع بین مراکز پزشکی‌محلّی و شخص بیمه‌ شده و یا شرکت بیمه‌ کنندهٔ خارجی‌را برداشته، روند معالجه را از نزدیک تعقیب نموده و البته با مراکز پزشکی‌در روند پذیرش و ترخیص بیمار و همچنین پرداخت هزینه ها همکاری مینماید.

 شبکه ارائه دهنده خدمات پزشکی

بهترین روند معالجه را برای بیماران خود به وسیلهٔ شبکه وسیع و با تجربهٔ ارائه کنندهٔ خدمات پزشکی‌با بهره‌گیری از بیمارستانهای خصوصی و دولتی، کلینیکها، مراکز تامین کنندهٔ تجهیزات پزشکی‌، مراکز آمبولانس و غیرِ فراهم می‌آوریم.

 اکیپ پزشکی‌داخل شرکت

راهنمایی‌و ارسال بیمار به مناسب‌ترین مرکز پزشکی‌و مدیریت صحیح روند معالجه، همچنین پیگیری روند پذیرش، ترخیص و پرداخت در مرکز درمانی و دیگر نیازهای احتمالی‌بیمار با تکیه بر اکیپ ۱۱ نفرهٔ پزشکی‌موجود در داخل شرکت _ بالاترین رقم اکیپ پزشکی‌در بین شرکتهای رقیب در منطقه_ انجام می‌پذیرد.

خدمات بخش عملیاتی

در جهت تکمیل خدمات پشتیبانی‌پزشکی،‌ خدمات سازمانی مورد نیازِ بیماران را تامین می‌نماییم. توسط بخش عملیاتی‌ شرکت و شبکه وسیع شرکتهای خدمات دهنده، رفت و آمد و امنیت بیماران را از و یا به مراکز پزشکی‌تامین می‌کنیم. این خدمات شامل آمبولانسِ زمینی‌و هوایی،‌تامین تاکسی، ارسال و تامین اکیپ پزشکی‌_ درمانی و غیر می‌باشد.

 راهکارها

 مدیریت پرونده

هر پرونده به صورت جداگانه با بالاترین توجه و اهتمام ممکن بدون احتمال خطا پیگیری و مدیریت میشود. روند درمان بیماران بیمه‌ شده تا لحظه‌ترخیص از طریقه مرکز درمانی مورد پیگیری قرار گرفته و تمام این اطلاعات به مراکز مرتبط ارسال میشود.

 معاینه تجدید نظر

در صورت عدم وضوح تشخیص ارائه شده ویا احتمال ارائه تشخیص اشتباه، marmassistance خدمات معاینه تجدید نظر را ارائه می‌کند. به این منظور شبکهٔ پزشکی‌و درمانی جهت درخواستِ معاینه تجدید نظر موجود می‌باشد.

ارسال به مراکز درمانی

در صورت درخواست ارسال به مراکز درمانی، طبق تشخیص انجام گرفته و یا تشخیص اولیهٔ درخواست کنند، اطلاعات کلی‌ و اختصاصی مناسب‌ترین مرکز درمانی به شرکت بیمه ارسال میگردد. در صورت دریافت چنین درخواستی گزارشی از مشخصات پزشکی‌و مدیریتی مرکز درمانی به همراه سیستم قیمت گذاری مرکز به بیمه کنند ارائه میگردد.

 ترخیص پزشکی ‌و بازگشت به وطن

بخش ترخیصِ بیمار و بازگشت به وطن تمامی‌خدمات پزشکی‌و غیر پزشکی‌ مورد نیز بیمار مثل ترنسفر را شامل میشود. مرکز درمانی منطق محروم و دور افتاده جهت درمانهای جدی کافی‌ نمی‌ باشد. جهت درمانهای مهم و جدی‌ تر بیمار به مراکز پزشکی‌ شهرهای بزرگ (آنکارا، استانبول و ازمیر) منتقل میشود.

  معاینه در محل

در کنار ارائه خدمات پزشکی‌در محل شرکت به کارمندان شرکتهای بزرگ، به بیماران در راحتترین محل ممکن برای آنها در اتاق شخصی آنها در منزل خدمات معاینه پزشکی‌ارائه میشود.

خدمات اسکورت پزشکی‌

در این بخش کارمندان  marmassistance به ارائه خدمات مشغول خواهند بود. این بخش شامل ارائه هر گونه خدمات در جهت بروز هرگونه نیاز پزشکی‌و یا حمل و نقل تا مقصد نهایی انتقال بیمار را شامل میشود. البته تمامی‌ اطلاعات پزشکی‌ بیمار به صورت گزارش مکتوب و شفاهی‌ به مراکز مرتبط ارائه خواهد شد.


 ارائه مشاوره پزشکی‌

در این بخش طبق اطلاعات و جزئیات دریافتی از مرکز درمانی، گزارش پزشکی‌توسط اکیپ پزشکی‌marmassistance تنظیم و ارائه میگردد. این گزارش بر اساس خواستهای شرکت بیمه درخواست کنند تنظیم میشود. تنظیم و سازماندهی اطلاعات دریافتی به ما در جهت ارائه گزارش کامل شامل اطلاعات مورد نیز درخواست کنند (شرکت بیمه‌ و یا آژانس بیمه‌ کنند) کمک می‌کند.

آمبولانس زمینی ‌و یا هوایی

 marmassistanceقادر به سازماندهی سریع آمبولانس هوایی‌از ترکیه و یا کشورهای همسایه می‌باشد.همچنین آمبولانسِ زمینی‌ معمولان جهت مسیرهای رفت و برگشت در حمل و نقل بیمار مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولان به دلیل عدم وجود جاده‌ها و مسیرهای مناسب در سطح کشور ترکیه به خصوص مناطق محروم و شهرهای کوچک طبق قوانین وزارت بهداشت آمبولانس ها ملزم به استفاده از تجهیزات خاص پزشکی‌میباشند.

 خدمات بخش عملیاتی

رزرو هتل

انتقال با تاکسی

رزرو بلیط

خدمات مترجمی

اطلاعات و مجوزهای دولتی

خدمات نقدی

تنظیم و ارائه خدمات سوگواری

 

 

مراجع

 • adac
 • anwb
 • bp
 • exxon
 • ford
 • inter_sos
 • mercedes
 • mutas
 • cigna
 • direct_line
 • md
 • sos_int
 • chevrolet
 • demirsigorta
 • arc_logo_ref