راهکارهای تکنولوژی اطلاعات

شرکت

 

MarmNet - سیستم مدیریت آنلاین پرونده ها

foto 1

MarmNet یک سیستم کاملا وابسته به اینترنت می‌باشد که به وسیلهٔ آن میتوانید تعداد بسیار زیادی از پروندههای پزشکی‌را به سادگی‌و با شفافیت کنترل و مدیریت نمایید. با استفاده از سیستمMarmNet به منظور پیگیری، اصلاح و بستن یک پرونده دیگر نیازی به ارسال ایمیل‌های پر زحمت و وقت گیر نخواهد بود. در عین حال از طریق این سیستم پیگیری وضعیت پرونده، دریافت گزارش‌های پزشکی‌، خدمات و تنظیمات انجام شده و تمامی‌موارد مربوط به پرونده در دسترس خواهد بود. در سایهٔ این سیستم به روز، مشتریانمان میتوانند به پروندههای پزشکی‌خود دسترسی‌یافت و همچنین کارآیی ما را کنترل نمایند.

مهمترین مشخصه‌اجراییMarmNet قابلیت های کاربری آن است. به منظور جداسازی محیط عمومی و سطح بالای اطلاعات در سیستم، MarmNet دارای سطوح مختلف رمز کاربری می‌باشد. در عین اینکه یک اپراتور به بخش مدیریت پرونده دسترسی‌خواهد داشت، کارشناسان شرکت قابلیت دسترسی‌ به گزارشات مالی و اجرایی ماهانه و یا سالانه را پیدا خواهند کرد

MarmNet یک ابزار ارتباطی‌به روز برای کاربرانی است که به دنبال راهکارهای ارتباطی‌ یکپارچه میباشند.

نرم‌افزار پشتیبانی‌جاده‌ای تلفن همراه

با استفاده از نرم‌افزار پشتیبانی‌جاده‌ای تلفن همراه marmasistance به صاحبان وسایل نقلیه‌ پشتیبانی‌ جاده‌ای بی‌زحمت و آسان وعده میدهیم. در سایهٔ این نرم‌افزار رانندگان در برخورد با هرگونه مشکلی‌در مسیر خود با فشار یک دکمه به بخش پاسخگویی پشتیبانی‌جاده‌ای منم متصل شده از خدمات پر سرعت و مطمئن ما بهرهمند خواهند شد. این نرم‌افزار جهت استفاده برای اندروید و آی‌اواس موجود می‌باشد.

استفاده از نرم‌افزار تلفن همراه برای رانندگان مزایای بسیاری به همراه خواهد داشت:

تنها کاری که راننده در زمان برخورد با مشکل می‌بایست انجام دهد فعال کردن نرم‌افزار و فشار بر روی دکمه ‘’ ارتباط با مرکز پاسخگویی’’ می‌باشد. به این شکل رانندگان با ارتباط با مرکز پاسخگویی ما در ابتدای برخورد با مشکل به منظور پیدا کردن شمارهٔ صحیح ارتباطی‌جهت اعلام مشکل خود دچار اتلاف وقت نشده و مستقیم به مرکز پاسخگویی marmasistance متصل میشوند.

 

راننده هنگام فعال  کردن نرم افزار اطلاعات شخصی‌و وسیلهٔ نقلیه‌خود را (شماره شاسی، پلاک، مدل خودرو) وارد سیستم کرده پس از آن در هر تماس با مرکز اطلاعات به صورت خودکار به مرکز پاسخگویی ما ارسال میگردد. به این وسیله رانندگان در حین رویارویی با هر مشکلی‌هنگام تماس با مرکز به دلیل تنش موجود در لحظه‌اضطراری بروز مشکل، مجبور به انتقال اطلاعات مربوط به وسیلهٔ نقلیهٔ خود که مورد نیاز کاربران ما می‌باشد نخواهند بود و روند پشتیبانی‌سریعتر انجام شده مدت زمان مکالمه کاهش یافت و احتمال بروز خطاهای مربوط به دریافت اطلاعات از طریق تلفن کاسته میشود.

 

نرم‌افزار با استفاده از جی‌پی‌اس موجود در تلفن همراه راننده، میتواند محل دقیق وسیلهٔ نقلیه‌را تعیین کند. به این شکل رانندگان مجبور به تعریف محل توقف خودرو نخواهند بود و ارسال یدک کش و یا تعمیرکار به محل بسیار آسان‌تر و سریعتر انجام خواهد گرفت. به این شکل از طیّ مسافتهای اضافی خودداری شده و ارائه خدمات از لحاظه زمانی‌به سطح مطلوب خود نزدیکتر میشود.

 

رانندگانی که از نرم افزار تلفن همراه استفاده می‌نمایند، فاصله و مدت زمان رسیدن به تعمیرگاه‌های مجاز محدوده‌خود را به صورت آنلاین بر روی نقشه خواهند دید. محل دقیق راننده توسط جی‌پی‌اس دریافت شده و راننده از طریق نقشه به صورت آنلاین میتواند مسیر خود را راحتتر ادامه دهد.

 

اسناد الکترونیک: سیستم فاکتور دیجیتال

e document system

از طریق پرتال اسناد الکترونیکی‌، مشتریان marmassistance میتواند به کلیّه مدارک موجود در پروندههای خود، که طبق درخواست آنها توسط پست ارسال شده است، شامل صفحهٔ اصلی‌پرونده، جداول تخفیفات، صورت حساب بیمارستان‌ها، پیش فاکتورها، گزارش‌های پزشکی‌، فاکتورهای هزینه‌های دریافتی marmassistance و دیگر فاکتورهای هزینه‌های خدمات، به صورت دیجیتال دسترسی‌پیدا کنند.

این پرتال به صورت یکپارچه و در داخل MarmNet فعالیت می‌کند. با ترکیب پرتال اسناد دیجیتال وMarmNet ، امکان مدیریت پرونده‌ها و انجام عملیات حسابداری را در یک محل به صورت کاملا ساده در اختیار مشتریان می‌گذرد. سیستمی‌که با ارائه روند پروندههای بدون کاغذ (دیجیتال) جهش بزرگی‌در صنعت بیمه و شرکتهای پشتیبانی‌مژده میدهد.

مراجع

 • adac
 • anwb
 • bp
 • exxon
 • ford
 • inter_sos
 • mercedes
 • mutas
 • cigna
 • direct_line
 • md
 • sos_int
 • chevrolet
 • demirsigorta
 • arc_logo_ref